Pewny Zakup

Pewny Zakup Samochodu i/lub Motocykla to usługa, w ramach której to my bierzemy na siebie ciężar wyszukania idealnego pojazdu dla Ciebie. Bazując na naszej sieci kontaktów i ogólnodostępnych ogłoszeniach, wyszukujemy pojazdy z potencjałem. 

To na nas spoczywa cały ciężar wertowania ogłoszeń, kontaktów ze sprzedającymi, typowanie najlepszych ofert oraz finalnie inspekcja pojazdu.

Korzystając z tej usługi nie martwisz się niczym. Wymagamy od Ciebie jedynie trochę cierpliwości, ponieważ znalezienie dobrego pojazdu na rynku wtórnym to nie lada wyzwanie.

1

Kontaktujesz się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

2

W przeciągu 24h roboczych dzwonimy do Ciebie i przeprowadzamy badanie potrzeb.

3

Trzecim etapem jest mailowe podsumowanie ustaleń, przyjęcie zamówienia i wystawienie rachunku. 

4

Opłacasz rachunek. Jest to równoznaczne z przyjęciem zamówienia do realizacji.

5

Poszukujemy pojazdów, które spełniają założone wcześniej kryteria i przesyłamy Ci pakiet linków do pojazdów potencjalnie godnych uwagi. 

6

Z przesłanych propozycji wybierasz 6 pojazdów. Twoje TOP 3, które podobają Ci się najbardziej oraz 3 pojazdy zapasowe, gdyby pojazdy z TOP 3 zostały sprzedane.

7

Dzwonimy do sprzedawców z Twojego TOP i staramy się zdobyć jak najwięcej informacji. Weryfikujemy również historię w Centralnej Ewidencji Pojazdów. Na podstawie uzyskanych informacji przesyłamy notatkę, który pojazd ma największy potencjał, a który lepiej sobie odpuścić.

8

Wybraliśmy już pojazd, który potencjalnie jest najlepszy. Teraz należy zweryfikować prawdomówność sprzedawcy i stan faktyczny pojazdu. Jedyny sposób żeby tego dokonać to dokładna inspekcja. Dzwonimy do sprzedawcy  i umawiamy termin inspekcji.

9

Po zrealizowanej inspekcji dzwonimy do Ciebie z relacją. Jeżeli pojazd jest godny polecenia, to rekomendujemy zakup i możesz go z czystym sumieniem kupić.

10

Jeżeli zdecydujesz się na zakup to do 72h od zakończonej inspekcji przygotujemy raport z inspekcji, który będzie potwierdzeniem bardzo dobrego stanu kupionego pojazdu. Będziesz mógł wykorzystać ten raport przy sprzedaży.

Pewny Zakup

ile to kosztuje?

Niezależnie czy szukamy samochodu czy motocykla koszt jest dwuskładnikowy i zawsze taki sam. 

Opłata wstępna

600 zł brutto
+

Koszt inspekcji pojazdu

uzależniony od lokalizacji, w której znajduje się pojazd.

Opinie osób, które skorzystały z usługi Pewny Zakup

Bardzo szybka i fachowa realizacja zlecania. Raport oraz telefon od inspektora otrzymałem już na trzeci dzień od momentu zakupu usługi pewny zakup. Motocykl zakupiłem kolejnego dnia, polecam.
Damian Nowak
Honda CBR 650F
Moje doświadczenia z firmą Moto Inspektor a konkretniej z Panem Karolem są bardzo pozytywne. Po dwóch dłuższych dyskusjach jakiego samochodu potrzebuję i czego będziemy szukać, dalej poszło jak po sznurku. Sam proces znalezienia i sprawdzenia czy dane auto jest godne uwagi idealnie pokazał że Pan Karol zna się na rzeczy i można mu zaufać. Zdecydowałem się na zakup Opla Insygni po rekomendacji Pana Karola, po 2 miesiącach i przejechaniu 3 tys. km jestem bardzo zadowolony. Jeszcze raz serdecznie polecam!
Karol Kucharczyk
Opel Insignia
Firma godna polecenia. Panowie znaleźli auto spełniające moje wymagania, co nie było proste w gąszczu "kreatywnych" ogłoszeń i "prawie" idealnych pojazdów. Inspekcja została wykonana fachowo i bardzo skrupulatnie, co podkreślał nawet sprzedający samochód. Na pochwałę zasługuje także sprawna komunikacja zarówno mailowa, jak i telefoniczna.
Maciek Lubaś
Volkswagen Touran
MOTO INSPEKTOR to firma która pomogła mi kupić samochód z segmentu użytkowych.
Pan Karol, obsługujący moje zlecenie  wykazał się wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem.  Miły, uprzejmy, niezwykle profesjonalny, pozostający w stałym kontakcie z klientem.
Zadanie było trudne zważywszy na kreatywność wielu sprzedajacych, ale wykonane perfekcyjnie. Nie wyobrażam sobie tego zakupu bez TAKIEGO FACHOWEGO WSPARCIA jakie otrzymałam.
Zyskałam czas, pieniądze i pewność że zakupiony Opel Vivaro to dobra inwestycja.
DZIĘKUJĘ i POLECAM wszystkim którzy szukają używanego podjazdu. Nie warto działać na własną rękę kiedy nie jesteś fachowcem.
Aldona Zawalska
Opel Vivaro
Pan Karol jest profesjonalistą w każdym aspekcie, świetnym fachowcem i do tego sympatycznym człowiekiem :) Inspekcje przeprowadza i dokumentuje bardzo dokładnie. Jest niestrudzonym poszukiwaczem pojazdów, nie umknie mu żaden szczegół, umiejętnie weryfikuje ogłoszenia i nie zawsze uczciwych sprzedawców. Świetnie potrafi również doradzić wybór auta i doprecyzować potrzeby osobie, która się na tym nie zna. Serdecznie polecam!
Maria Stefaniak
Hyundai i30
W listopadzie zakupiliśmy z mężem Opla Astrę kombi z 2013r.
Ponieważ nie jesteśmy doświadczeni w kupowaniu aut, postanowiliśmy skorzystać z usług Moto Inspektora. Szczególnie kusząca była opcja kompleksowej obsługi zakupu od momentu wyszukania ogłoszeń, aż po negocjację ceny.
W życiu sami byśmy tego nie zrobili, biorąc pod uwagę szerokość i głębokość rynku samochodowego!
Dzięki Panu Karolowi i jego wytrwałości w przeszukiwaniu tysiąca ogłoszeń mamy pojemne i sprawne auto, które w pełni spełniło nasze oczekiwania ;)
Wiec jeśli cenisz swój czas i zdrowie psychiczne ale zastanawiasz się czy skorzystać z tych usług to wal jak w dym bo warto!
Karolina Szwarc
Opel Astra
Jestem zadowolona bardzo z usług związanych z kupnem motocykla! Sprawnie, szybko! Pan Karol bardzo kontaktowy, pomocny, pomógł mi znaleźć idealną maszynę dla mnie. Słuchał moich preferencji, oczekiwań, ale też potrafił zasugerować coś innego co w sumie okazało się lepszym pomysłem. Dziękuję
Krystyna Sobczyk
Honda CB650R
Klienci ocenili naszą pracę średnio na:
4,9
gwiazdka ikona
Więcej opinii znajdziesz na:
facebook logologo Google

Pewny Zakup

to usługa, której potrzebujesz?

skontaktuj się

Umowa kupna-sprzedaży wzór 2024

Inspekcja motocykla Warszawa
Inspekcja motocykla Katowice
Inspekcja motocykla Kraków
Inspekcja motocykla Białystok
Inspekcja motocykla Poznań
Inspekcja motocykla Radom
Inspekcja motocykla Łódź

Inspekcja samochodu Warszawa
Inspekcja samochodu Katowice
Inspekcja samochodu Kraków
Inspekcja samochodu Poznań
Inspekcja samochodu Radom
Inspekcja samochodu Łódź
Inspekcja samochodu Lublin
Inspekcja samochodu Wrocław

Polityka Prywatności
Wszelkie prawa zastrzażone 2024 © Moto Inspektor