O nas

Cześć! Mam na imię Karol i jestem założycielem firmy Moto Inspektor. Szeroko pojętą pomocą w zakupie samochodów i motocykli zająłem się dzięki mojemu hobby jakim są motoryzacja i majsterkowanie. To wspaniała sprawa robić w życiu to co się kocha i jeszcze móc się z tego utrzymać!

Pomysł na założenie Moto Inspektora zaczął kiełkować w moich myślach w trakcie studiów. Niespełna rok po obronie pracy inżynierskiej ogłosiłem się na jednym z portali i już parę dni później wykonałem swoją oficjalnie pierwszą inspekcję. Pamiętam jak dziś, to była Alfa Romeo Giulietta. Wskazałem kilka mankamentów, jednak pojazd był w dobrej kondycji ogólnej, więc  poleciłem go do zakupu. Potem założyłem media społecznościowe, uruchomiłem stronę internetową i tak to się zaczęło.

Karol Konieczny

założyciel i główny inspektor

Rok później zaprosiłem do współpracy pierwszych inspektorów.

Po wytyczeniu standardów jakości inspekcji aktywnie poszukuję fachowców z prawdziwego zdarzenia. Takich, którzy mają wiedzę i doświadczenie, a także są uczciwi i godni zaufania. Bardzo trudno o takie osoby, ale wierzę, że zbuduję zespół ekspertów motoryzacyjnych o zasięgu ogólnopolskim.

Od początku jednym z głównych założeń była chęć pomocy w zakupie bezwypadkowych pojazdów w bardzo dobrej kondycji. Nasz rynek jest ciężki, a u nas nie ma miejsca na półśrodki. Postawiliśmy na indywidualne podejście do klienta oraz wysoki poziom usługi. I to się sprawdza. Nie musimy odrzucać kolejnych pojazdów tylko po to żeby zrobić jak najwięcej inspekcji. Niestety wiemy, że takie praktyki na rynku mają miejsce. Najlepszą rekomendacją dla nas są wracający klienci i polecenia. Nasi klienci doceniają takie podejście, co widać po naszych opiniach.

Moto Inspektor liczy obecnie 7 fachowców od weryfikacji samochodów i motocykli. Działamy aktualnie w województwie mazowieckim, wielkopolskim, śląskim, dolnośląskim, lubelskim, podlaski oraz województwach ościennych.

Nasze hasło i jednocześnie misja to
Pomożemy Ci dobrze kupić
Wierzę, że w tym haśle jest moc i każdy z naszych klientów kupi z naszą pomocą świetny pojazd.
Masz już pojazd, który chcesz sprawdzić?
Zleć bezpłatną wycenę inspekcji
imię i nazwisko
e-mail
nr telefonu
link do pojazdu
wysłano
Coś poszło nie tak

Umowa kupna-sprzedaży wzór 2024

Inspekcja motocykla Warszawa
Inspekcja motocykla Katowice
Inspekcja motocykla Kraków
Inspekcja motocykla Białystok
Inspekcja motocykla Poznań
Inspekcja motocykla Radom
Inspekcja motocykla Łódź

Inspekcja samochodu Warszawa
Inspekcja samochodu Katowice
Inspekcja samochodu Kraków
Inspekcja samochodu Poznań
Inspekcja samochodu Radom
Inspekcja samochodu Łódź
Inspekcja samochodu Lublin
Inspekcja samochodu Wrocław

Polityka Prywatności
Wszelkie prawa zastrzażone 2024 © Moto Inspektor